Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

O nás

Infinity-Semiconductor.comNejvětší internetový obchod s elektronickými součástmi na světě
přední světový distributor specializující se na integrované obvody (IC), RF / IF a RFID, snímače, převodníky, přepínače, relé, kondenzátory, optoelektronika a diskrétní polovodiče ....

BVýhody pro vás

Ušetřete čas. Ušetřete peníze.
Více než 900 tisíc čísel dílů na skladě pro okamžité dodání. Se 6 a více miliony řádkových položek dostupných elektronických součástek v Infinity-Semiconductor.com. Naše efektivní online nákupní prostředí zajišťuje nižší transakční náklady.

Infinity-Semiconductor.com je jedním z největších a nejrychleji rostoucích distributorů elektronických komponentů na světě. Naším posláním je pomoci našim zákazníkům rychle najít elektronické součásti, které potřebují, za konkurenční ceny.
Produkty garantované
100% nový a originální záruka, 1 rok záruka pro všechny produkty. Orinální, vysoce kvalitní elektronické součástky s konkurenceschopnou cenou.
Služby zákazníkům
Nejlepší efektivita práce, rychlá reakce, rychlá doprava a doručení. Pošlete nám RFQ online. Nyní odpovíme za 24 hodin.
Globální tržiště
Ve kterémkoliv okamžiku je více než 2 000 000 elektronických komponent k dispozici na skladě a připraveno k odeslání z našeho sídla v Hongkongu.
Zastaralé komponenty
Dodáváme těžké najít, dlouhou dobu, konec životnosti (EOL) a zastaralé elektronické součásti.
Záruka nízké ceny
Budeme porazit jakýkoli rozumný citát! Pokud obdržíte lepší nabídku. Kontaktujte nás a uděláme to nejlepší, abychom se setkali nebo porazili své nejlepší citované.

IÚvod

Váš důvěryhodný dodavatel řetězce elektronických komponentů - Infinity-Semiconductor.com
Jsme hrdí na to, že nabízíme nejkomplexnější nabídku produktů včetně nejnovějších vydání nejlepších světových výrobců elektronických zařízení.
Naše výhody značky: Xilinx, Altera, Microsemi, Microchip, Lattice, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon, NXP, Maxim Integrated, Cypress, Fairchild, ON Semiconductor, Zilog, Intel, Honeywell, Panasonic, Broadcom, Omron, Sharp, KEMET, AVX , TE Connectivity a Více ...

WCo prodáváme

Jsme hrdí na to, že nabízíme nejkomplexnější řadu produktů včetně nejnovějších vydání od nejlepších světových výrobců elektronických součástek, včetně integrovaných obvodů: PMIC, paměť, logika, lineární, rozhraní, embedded FPGA, CPLD, mikroprocesory, mikroprocesory, Rezistory, kondenzátory, spínače, snímače, převodníky, RF / IF a RFID, polovodičové moduly, relé a další elektronické součástky.

Infinity-Semiconductor.com

poskytují kompletní a nákladově efektivní řešení sourcingu výrobců OEM, CEM, distributorů, potřeb výrobců a dalších firem. Přinášíme vysoce kvalitní elektronické součástky z důvěryhodných zdrojů, abychom vyřešili problémy s dodavatelským řetězcem a poskytli distribuční kanál pro nadbytečné zásoby.

Proč my?

Můžeme vyřešit vaše nejobtížnější problémy při sourcingu součástí:
Hard-to-najít elektronické součásti
100% nový a orinální záruka
Vysoká kvalita a konkurenceschopná cena
Jednorázové nákupy elektronických komponent
Nižší nákupní náklady, k dispozici zdarma

Ušetřete svůj čas.

Více než 900 tisíc čísel dílů na skladě pro okamžité dodání. Se 6 a více miliony řádkových položek dostupných elektronických součástek v Infinity-Semiconductor.com. Naše efektivní online nákupní prostředí zajišťuje nižší transakční náklady.
Získejte nabídku

CKontaktujte nás

  • Tel:+00 852-3050 6900
  • E-mailem:Info@infinity-electronic.com
  • Fax:+00 852-3050 6944
  • Adresa:17F, obchodní dům Gaylord, 114-118 Lockhart Road, Wan Chai, Hongkong
Kontaktujte nás