Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TSD-S1CA1-G11

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
Formerica Optoelectronics Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.

Přehled produktu

Part Number: TSD-S1CA1-G11
Výrobce / značka: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis produktu SFP, 1000BASE-LX 20KM, 0 70DEGC,
Datasheety: TSD-S1CA1-G11.pdf
Stav RoHs RoHS kompatibilní
Stav zásob 2685 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2685 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
$13.993
Žádost o nabídku
Vyplňte prosím všechna povinná pole s kontaktními informacemi. Klepněte na tlačítko " SUBMIT RFQ ", budeme vás brzy kontaktovat emailem. Nebo nám pošlete e-mail:Info@infinity-electronic.com
  • Cílová cena:(USD)
  • Množství:
Celkový:$13.993

Uveďte prosím svou cílovou cenu, pokud jsou větší než zobrazené.

  • Part Number
  • Jméno společnosti
  • kontaktní jméno
  • E-mailem
  • Zpráva

Specifikace TSD-S1CA1-G11

Part Number TSD-S1CA1-G11 Výrobce Formerica Optoelectronics Inc.
Popis SFP, 1000BASE-LX 20KM, 0 70DEGC, Stav volného vedení / RoHS RoHS kompatibilní
Dostupné množství 2685 pcs Datový list TSD-S1CA1-G11.pdf
Vlnová délka 1310nm Napětí - Supply 3.1 V ~ 3.5 V
Série - Stav RoHS RoHS Compliant
Typ montáže Pluggable, SFP Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Detailní popis Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 1.25Gbps 1310nm 3.1 V ~ 3.5 V LC Duplex Pluggable, SFP Rychlost přenosu dat 1.25Gbps
Typ konektoru LC Duplex Aplikace Ethernet, Fibre Channel

náklad

★ DOPRAVA ZDARMA VE DHL / FEDEX / UPS Pokud objednáte částku nad 1000 USD.
(POUZE pro integrované obvody, obvody, RF / IF a RFID, optoelektronika, snímače, převodníky, transformátory, izolátory, přepínače, relé)

FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
DHL www.DHL.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
UPS www.UPS.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
TNT www.TNT.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.

Dodací lhůta bude potřebovat 2-4 dny do většiny zemí po celém světě prostřednictvím DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy ohledně zásilky. Napište nám email Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ZÁRUKA PO PRONÁJMU

  1. Každému produktu z Infinity-Semiconductor.com byla poskytnuta záruční doba 1 rok. Během tohoto období bychom mohli zajistit bezplatnou technickou údržbu v případě problémů s našimi produkty.
  2. Pokud zjistíte, že naše produkty jsou po jejich obdržení problémy s kvalitou, můžete je otestovat a požádat o bezpodmínečné vrácení peněz, pokud je to možné.
  3. Pokud jsou výrobky vadné nebo nefungují, můžete se k nám vrátit do 1 roku, veškeré náklady na dopravu a celní náklady zboží nese nás.

Související značky

Související produkty

TSD-S1CA1-F11
TSD-S1CA1-F11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 2346 pcs
Stažení: TSD-S1CA1-F11.pdf
RFQ
TSD-S2AA1-H11
TSD-S2AA1-H11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 100BASE, 1310NM, 30KM, -40
Na skladě: 2627 pcs
Stažení: TSD-S2AA1-H11.pdf
RFQ
TSD-S2CA1-F11
TSD-S2CA1-F11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 2801 pcs
Stažení: TSD-S2CA1-F11.pdf
RFQ
TSD-10
TSD-10
Výrobci: Advanced Sensors / Amphenol
Popis: SENSOR TURBIDITY 5V
Na skladě: 13009 pcs
Stažení: TSD-10.pdf
RFQ
TSD-S2AA1-M11
TSD-S2AA1-M11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 100BASE, 1310NM, 60KM, -40
Na skladě: 1906 pcs
Stažení: TSD-S2AA1-M11.pdf
RFQ
TSD-S2CA1-G11
TSD-S2CA1-G11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 1915 pcs
Stažení: TSD-S2CA1-G11.pdf
RFQ
TSD-S2AA1-D11
TSD-S2AA1-D11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 2450 pcs
Stažení: TSD-S2AA1-D11.pdf
RFQ
TSD-S1AA1-M11
TSD-S1AA1-M11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 100BASE, 1310NM, 60KM, 0 70
Na skladě: 1975 pcs
Stažení: TSD-S1AA1-M11.pdf
RFQ
TSD-S1KH1-A1G
TSD-S1KH1-A1G
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 4.25GBPS 850NM
Na skladě: 2405 pcs
Stažení: TSD-S1KH1-A1G.pdf
RFQ
TSD-S1CH1-C11
TSD-S1CH1-C11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Na skladě: 2648 pcs
Stažení: TSD-S1CH1-C11.pdf
RFQ
TSD-S1AA1-H11
TSD-S1AA1-H11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 100BASE, 1310NM, 30KM, 0 70
Na skladě: 2734 pcs
Stažení: TSD-S1AA1-H11.pdf
RFQ
TSD-S1AA1-D11
TSD-S1AA1-D11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 100BASE-FX, 1310NM,2KM, 0 7
Na skladě: 2940 pcs
Stažení: TSD-S1AA1-D11.pdf
RFQ

Průmyslové zprávy

Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%
K poklesu v roce 2019 došlo v důsledku zpomalení v sektoru paměti, což znamená konec třílet...
Power Stamp Alliance snižuje potřebu hostitelského CPU pro monitorování PSU a přidává referenční design
Aliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex a STMicroelectronics) vytvořila s...
APEC: SiC výkon a vylepšené nástroje na bázi cloudu
Byly vylepšeny možnosti vyhledávání a je zde nabídka typu karuselu, která umožňuje výběr ...
Dengrove dodává od Recomu úsporné DC / DC měniče
Jsou určeny pro aplikace, které vyžadují vysokou hustotu výkonu a vysokou účinnost a mají v...
První armádně kvalifikovaný Arm procesor pro hi-rel aplikace
LS1046A je součástí 64bitového portfolia Arm Layerscape společnosti NXP, s quad-core Arm Cortex...