Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Výpis faktury

Vážení uživatelé, obdržíte naše oficiální obchodní fakturu po zakoupení od Infinity-Semiconductor.com, pečlivě si přečtěte následující pokyny.

1, Pokyn vystavené faktury

Faktura bude vystavena z Infinity-Semiconductor.com. Částka faktury bude záviset na výši skutečné částky, kterou jste zaplatili.
Infinity-Semiconductor.com poskytuje dva druhy faktur, fakturu s DPH (nedělitelnou) a zvláštní fakturu z DPH (odečitatelné).
S cílem zlepšit provozní efektivitu a zabránit efektu návratnosti bude faktura vydána do 5 pracovních dnů poté, co uživatelé dostanou zboží.
Vyplňte prosím správnou adresu, kontaktní osobu, telefonní číslo, abyste mohli faktury dodat přesně. Pokud tyto informace nevyplníte, Infinity-Semiconductor.com odešle fakturu na stejnou adresu jako zboží, které bylo odesláno, abychom vás mohli včas kontaktovat.

2, DPH faktury

Infinity-Semiconductor.com obvykle vydává DPH fakturu pro uživatele, kteří nejsou obecnými daňovými poplatníky.
Napište příslušné jméno společnosti a daňové údaje na faktuře.

3, zvláštní faktury DPH

Pokud potřebujete vystavit "zvláštní fakturu DPH", kontaktujte naše účetnictví, jinak systém Infinity-Semiconductor.com vystaví DPH fakturu.
Prosím vyplňte a pečlivě zkontrolujte všechny informace o fakturách, Infinity-Semiconductor.com nenese odpovědnost za případné chyby.
Zvláštní fakturu DPH po zaslání zásilky zašle expresní zásilka.
Vyplňte název firmy, adresu, telefonní číslo, daňové číslo, název banky a účet, adresu pro zaslání faktury, aby uživatelé mohli běžně používat zvláštní fakturu DPH, ale všechny vyplněné informace musí být shodné s platbou daně.
Název společnosti musí být název průmyslové a obchodní registrace.
Adresa společnosti a telefonní číslo faktury musí být stejné jako vaše firemní údaje.
Číslo daňového zápisu je číslo v & lt; & lt; & lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt;
Název banky a číslo účtu musí být napsány pro oba.

4, Oznámení

Pokud uživatel zapíše nesprávnou informaci o faktuře DPH, pak Infinity-Semiconductor.com vystaví DPH fakturu automaticky a bez vrácení.
Infinity-Semiconductor.com nepřijímá žádost o zvláštní fakturu o opětovném vystavení DPH, pokud již jsme vystavili fakturu podle informací uživatelů.

5, Přátelská připomínka

Pokud máte pochybnosti o vystavené faktuře, kontaktujte prosím finanční oddělení Infinity-Semiconductor.com.
Pokud neobdržíte fakturu za 30 dní po obdržení zboží, kontaktujte zákaznickou službu Infinity-Semiconductor.com. Nebudeme vystavovat fakturu podruhé, pokud nás nemůžete kontaktovat za 90 dní (od data objednávky)
Název produktu na faktuře bude zapisovat elektronické součástky, číslo dílu se zapíše jako skutečná objednávka, žádná jiná zvláštní žádost.

6, Vrácení faktury

Pokud zjistíte, že informace o faktuře jsou nesprávné jako objednávka, kontaktujte zákaznický servis, Infinity-Semiconductor.com nahradí a odešle správné ty nejrychlejší.
Pokud chcete změnit informace o fakturách, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, po zaslání potvrzení našeho finančního oddělení zašleme revidovanou fakturu na uvedenou adresu.
Bez souhlasu zákaznické služby naše finanční oddělení nebude přijímat žádost o novou fakturu z telefonu, faxu, e-mailu.