Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Kvalitní

Důkladně prověřujeme kvalifikaci dodavatele a kontrolu kvality od samého počátku. Máme vlastní QC tým, můžeme monitorovat a kontrolovat kvalitu během celého procesu včetně příchodu, skladování a dodávky. Všechny díly před odesláním budou předány našemu QC oddělení, nabízíme 1 rok záruky na všechny díly, které nabízíme.

Naše testování zahrnuje:

Vizuální kontrola

Použití stereoskopického mikroskopu, vzhled komponent pro 360 ° všestranné pozorování. Zaměření stavu pozorování zahrnuje balení produktů; typ čipu, datum, dávka; tisk a balení; pinové uspořádání, koplanární s pokovením případu a tak dále.
Vizuální kontrola může rychle pochopit požadavek na splnění vnějších požadavků původních výrobců značek, antistatických a vlhkostních standardů a zda jsou používány nebo renovovány.

Funkce Testování

Všechny testované funkce a parametry, označované jako plnohodnotné testy, podle původních specifikací, poznámek k aplikacím nebo na stránkách pro klientské aplikace, plné funkčnosti testovaných zařízení včetně DC parametrů testu, ale neobsahují funkci parametru AC analýza a ověření části testu bez objemu parametry.

Rentgen

X-ray inspekce, průchod součástí během 360 ° všestranné pozorování, k určení vnitřní struktury testovaných součástí a stavu připojení k obalu, můžete vidět, že velký počet testovaných vzorků je stejný, nebo směs (Smíšené) problémy vznikají; navíc mají se specifikacemi (Datasheet) navzájem, než aby pochopili správnost testovaného vzorku. Stav připojení zkušebního balíčku, který se dozví o čipu a konektivitě mezi piny, je normální, aby se vyloučil klíč a zkratovaný otevřený vodič.

Testování pájitelnosti

Nejde o metodu detekce padělků, jelikož oxidace nastává přirozeně; nicméně je to významná otázka funkčnosti a je zvláště rozšířená v horkém, vlhkém klimatu, jako je jihovýchodní Asie a jižní státy Severní Ameriky. Kloubová norma J-STD-002 definuje zkušební metody a kritéria pro přijetí / zamítnutí zařízení pro průchod, povrchovou montáž a BGA. U přístrojů s povrchovou úpravou, které nejsou BGA, je použito dip-and-look a "test keramické desky" pro zařízení BGA byl nedávno začleněn do našeho balíčku služeb. Přístroje, které jsou dodávány v nevhodném obalu, přijatelné balení, ale jsou starší než jeden rok, nebo vykazují kontaminaci na kolících, jsou doporučeny pro testování pájitelnosti.

Dekapsulace pro ověření

Deštrukční test, který odstraňuje izolační materiál součásti, aby odhalil matrice. Forma se poté analyzuje na značení a architekturu, aby se zjistila sledovatelnost a pravost zařízení. Pro identifikaci značek a povrchových anomálií je potřebný zvětšovací výkon až 1000x.