Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Podmínky použití

Tato dohoda uvádí podrobnosti o podmínkách www. Infinite-Electronic.hk, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Přečtěte si prosím tento termín užívání a prohlášení o ochraně osobních údajů před tím, než jste se zaregistrovali na Infinite-Electronic.hk. Po úspěšné registraci jste si přečetli, souhlasili a přijali všechny smluvní podmínky týkající se používání a prohlášení o ochraně osobních údajů. zveřejníme aktualizovanou verzi na Infinite-Electronic.hk, pokud změníme toto prohlášení. veškerý obsah dohody vstoupí v platnost dnem zveřejnění. pokud nesouhlasíte s touto revizí, musíte ukončit vztah s Infinite-Electronic.hk.

1, REGISTRACE UŽIVATELE:

1), Kvalifikace uživatele:
Všichni uživatelé Infinite-Electronic.hk musí být společnost nebo jednotlivec, kteří mohou podle zákona podepsat smlouvu o právním závazku. Nepoužívejte naši službu, pokud nejste kvalifikovaní. Nemůžete přenést ani prodat svůj účet Infinite-Electronic.hk. Infinite-Electronic.hk si vyhrazuje právo pozastavit nebo ukončit váš účet podle svých přání.
2), Materiálové písmo:
Všichni uživatelé musí poskytnout společnosti COMPONENTS-CENTER.COM skutečné a platné osobní údaje, aby se zajistila normální činnost. Pokud dojde k nějakým změnám, okamžitě informujte a aktualizujte Infinite-Electronic.hk.
Všichni uživatelé Infinite-Electronic.hk souhlasí s přijetím e-mailů a zpráv od partnerů Infinite-Electronic.hk nebo Infinite-Electronic.hk.

2, SOUKROMÍ:

Infinite-Electronic.hk má prohlášení o ochraně osobních údajů u všech uživatelů včetně uživatelské smlouvy. Měli byste si přečíst a přijmout prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů, abyste při registraci používali službu Infinite-Electronic.hk a během doby používání uživatelů Infinite-Electronic.hk budete v souladu s pravidly (a Infinite-Electronic.hk jakoukoli aktualizovanou verzí prohlášení o ochraně osobních údajů) podléhat omezením.

3, OBCHOD:

Všichni uživatelé při nákupu musí splňovat následující podmínky:

4, KVALITA A PO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB:

1), podívejte se na poprodejní servis.
2), Kvalita produktů.
Produkty Infinite-Electronic.hk budou přísně dodržovat vládní a profesionální normy. Pokud bez předchozích standardů budeme provádět podle standardu výrobce, zákazníci mohou bez výše uvedených standardů projednat a rozhodnout mezi Infinite-Electronic.hk. Jakýkoli problém s kvalitou nebo mimo standardy produktů, mohou uživatelé požádat o vrácení nebo výměnu.

5, BEZPEČNOST WEBOVÝCH STRÁNEK:

Budete souhlasit s tím, že nemůžete vstoupit na webové stránky jakýmkoli robotem, softwarem Spider nebo Refresh pro jakýkoli účel bez souhlasu Infinite-Electronic.hk ve formě psaní.
Kromě toho souhlasíte s tím, že:

6, PROHLÁŠENÍ O PRÁVECH DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ:

Právo autorského práva, patent, ochranná známka, obchodní tajemství a veškerá práva nabízená Infinite-Electronic.hk patří do Infinite-Electronic.hk. bez povolení Infinite-Electronic.hk, někdo nebo člen může ¡¯ t stahovat, kopírovat, přenos, revidovat a upravovat. V opačném případě nese veškerou právní odpovědnost. Infinite-Electronic.hk vlastní právo na paměť datového serveru Infinite-Electronic.hk, když uživatel tuto službu používá.

7, ODPOVĚDNOST:

Infinite-Electronic.hk je zodpovědná za to, že nabízí technickou podporu, ujistěte se, že webové stránky jsou v provozním stavu, zkuste se vyhnout přerušení služby nebo časový limit přerušení v co nejkratším čase, ujistěte se, že uživatel může bez problémů jednat na internetu. Ale v důsledku vyšší moci nebo z jiných důvodů nemůže ovládat, způsobit havárii nebo neschopnost použití webu, vyústit ve ztrátu některých záznamů, zpráv nebo informací, Infinite-Electronic.hk je nezodpovědnost: a každý uživatel nabízí špatné nebo neúplné a nepravdivé informace neschopnost využívat služby Infinite-Electronic.hk nebo trpět jinými ztrátami, Infinite-Electronic.hk je nezodpovědnost.

8, OTHERS

Tato dohoda se ve všech ohledech řídí právními předpisy Hongkongu. Tato webová stránka jsou všichni uživatelé neodvolatelně držitelem Infinite-Electronic.hk, který se nachází v jurisdikci soudu a vyššího soudu. Ustanovení této smlouvy jsou oddělitelná. Pokud se některá ustanovení této smlouvy považují za neplatná nebo nevymahatelná, může být ustanovení zrušeno a zbývající ustanovení budou provedena.