Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Podmínky použití

Tato dohoda uvádí podrobnosti o podmínkách www. Infinity-Semiconductor.com, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Přečtěte si prosím tento termín užívání a prohlášení o ochraně osobních údajů před tím, než jste se zaregistrovali na Infinity-Semiconductor.com. Po úspěšné registraci jste si přečetli, souhlasili a přijali všechny smluvní podmínky týkající se používání a prohlášení o ochraně osobních údajů. zveřejníme aktualizovanou verzi na Infinity-Semiconductor.com, pokud změníme toto prohlášení. veškerý obsah dohody vstoupí v platnost dnem zveřejnění. pokud nesouhlasíte s touto revizí, musíte ukončit vztah s Infinity-Semiconductor.com.

1, REGISTRACE UŽIVATELE:

1), Kvalifikace uživatele:
Všichni uživatelé Infinity-Semiconductor.com musí být společnost nebo jednotlivec, kteří mohou podle zákona podepsat smlouvu o právním závazku. Nepoužívejte naši službu, pokud nejste kvalifikovaní. Nemůžete přenést ani prodat svůj účet Infinity-Semiconductor.com. Infinity-Semiconductor.com si vyhrazuje právo pozastavit nebo ukončit váš účet podle svých přání.
2), Materiálové písmo:
Všichni uživatelé musí poskytnout společnosti Infinity-Semiconductor.com skutečné a platné osobní údaje, aby se zajistila normální činnost. Pokud dojde k nějakým změnám, okamžitě informujte a aktualizujte Infinity-Semiconductor.com.
Všichni uživatelé Infinity-Semiconductor.com souhlasí s přijetím e-mailů a zpráv od partnerů Infinity-Semiconductor.com nebo Infinity-Semiconductor.com.

2, SOUKROMÍ:

Infinity-Semiconductor.com má prohlášení o ochraně osobních údajů u všech uživatelů včetně uživatelské smlouvy. Měli byste si přečíst a přijmout prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů, abyste při registraci používali službu Infinity-Semiconductor.com a během doby používání uživatelů Infinity-Semiconductor.com budete v souladu s pravidly (a Infinity-Semiconductor.com jakoukoli aktualizovanou verzí prohlášení o ochraně osobních údajů) podléhat omezením.

3, OBCHOD:

Všichni uživatelé při nákupu musí splňovat následující podmínky:

4, KVALITA A PO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB:

1), podívejte se na poprodejní servis.
2), Kvalita produktů.
Produkty Infinity-Semiconductor.com budou přísně dodržovat vládní a profesionální normy. Pokud bez předchozích standardů budeme provádět podle standardu výrobce, zákazníci mohou bez výše uvedených standardů projednat a rozhodnout mezi Infinity-Semiconductor.com. Jakýkoli problém s kvalitou nebo mimo standardy produktů, mohou uživatelé požádat o vrácení nebo výměnu.

5, BEZPEČNOST WEBOVÝCH STRÁNEK:

Budete souhlasit s tím, že nemůžete vstoupit na webové stránky jakýmkoli robotem, softwarem Spider nebo Refresh pro jakýkoli účel bez souhlasu Infinity-Semiconductor.com ve formě psaní.
Kromě toho souhlasíte s tím, že:

6, PROHLÁŠENÍ O PRÁVECH DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ:

Právo autorského práva, patent, ochranná známka, obchodní tajemství a veškerá práva nabízená Infinity-Semiconductor.com patří do Infinity-Semiconductor.com. bez povolení Infinity-Semiconductor.com, někdo nebo člen může ¡¯ t stahovat, kopírovat, přenos, revidovat a upravovat. V opačném případě nese veškerou právní odpovědnost. Infinity-Semiconductor.com vlastní právo na paměť datového serveru Infinity-Semiconductor.com, když uživatel tuto službu používá.

7, ODPOVĚDNOST:

Infinity-Semiconductor.com je zodpovědná za to, že nabízí technickou podporu, ujistěte se, že webové stránky jsou v provozním stavu, zkuste se vyhnout přerušení služby nebo časový limit přerušení v co nejkratším čase, ujistěte se, že uživatel může bez problémů jednat na internetu. Ale v důsledku vyšší moci nebo z jiných důvodů nemůže ovládat, způsobit havárii nebo neschopnost použití webu, vyústit ve ztrátu některých záznamů, zpráv nebo informací, Infinity-Semiconductor.com je nezodpovědnost: a každý uživatel nabízí špatné nebo neúplné a nepravdivé informace neschopnost využívat služby Infinity-Semiconductor.com nebo trpět jinými ztrátami, Infinity-Semiconductor.com je nezodpovědnost.

8, OTHERS

Tato dohoda se ve všech ohledech řídí právními předpisy Hongkongu. Tato webová stránka jsou všichni uživatelé neodvolatelně držitelem Infinity-Semiconductor.com, který se nachází v jurisdikci soudu a vyššího soudu. Ustanovení této smlouvy jsou oddělitelná. Pokud se některá ustanovení této smlouvy považují za neplatná nebo nevymahatelná, může být ustanovení zrušeno a zbývající ustanovení budou provedena.