Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Optická vlákna - Moduly transceiveru

Doporučené výrobce

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) je globální technologický vůdce pro optické subsystémy a komponenty, které umožňují vysokorychlostní hlasovou, video a datovou komunikaci pro telekomunikační, síťové, ukládací, bezdrátové a kabelové televizní aplikace. 25 let Finisar poskytl...Podrobnosti
  • FTLF8536P4BCL FTLF8536P4BCL Finisar Corporation Popis:850NM OXIDE VCSEL, 25GE, 25.78 G
  • FTL4E1QE1C FTL4E1QE1C Finisar Corporation Popis:XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
  • FCLF8521P2BTL FCLF8521P2BTL Finisar Corporation Popis:COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M
  • FTL4C1QE2C FTL4C1QE2C Finisar Corporation Popis:TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing elektronických a optoelektronických vysílačů, konektorů, antén, akustických komponentů, kabelů a modulů pro aplikace v počítačích, komunikačních zařízeních, spotřební elektronice, autom...Podrobnosti
  • ABCU-5730RZ ABCU-5730RZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Popis:TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD
  • AFBR-720XPDZ AFBR-720XPDZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Popis:TXRX OPT XFP 10GB/S 850NM
  • AFBR-5701LZ AFBR-5701LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Popis:TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
  • AFBR-57R6APZ AFBR-57R6APZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Popis:TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Formerica Optoelectronics Inc.
- Společnost Formerica Optoelectronics Inc. je předním výrobcem optických přijímačů o výkonu 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s a ​​10 Gb / s, stejně jako 16 Gb / s Fibre Channel / SAS a optické moduly Bypss. Poskytují světová špičková optická řešení pro datová centra, podniko...Podrobnosti
  • TAS-A1EH1-8AQ TAS-A1EH1-8AQ Formerica Optoelectronics Inc. Popis:SFP28, 25GBASE-SR, 100M, 0 70DEG
  • TAS-A1EH8-XAQ10 TAS-A1EH8-XAQ10 Formerica Optoelectronics Inc. Popis:SFP28, 25GBASE-AOC, 10M, 0 70DEG
  • TSD-S2AA1-D11 TSD-S2AA1-D11 Formerica Optoelectronics Inc. Popis:TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
  • TSP-S1CK1-Q11 TSP-S1CK1-Q11 Formerica Optoelectronics Inc. Popis:SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Společnost Broadcom Limited je diverzifikovaným globálním vedoucím dodavatelem polovodičů, který je postaven na 50 let inovace, spolupráce a špičkové inženýrství. Rozsáhlé produktové portfolio Broadcomu nabízí více aplikací na čtyřech primárních trzích: kabelová infrast...Podrobnosti
  • HFBR-5963ALZ HFBR-5963ALZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Popis:TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
  • HFBR-57E5APZ HFBR-57E5APZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Popis:TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
  • AFBR-59F3Z AFBR-59F3Z Avago Technologies (Broadcom Limited) Popis:TXRX 650NM
  • AFBR-5803ATQZ AFBR-5803ATQZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Popis:TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9
Atop Technologies
- Společnost Atop, založená před více než 25 lety na Tchaj-wanu, navrhuje, přizpůsobuje a vyrábí průmyslová síťová zařízení a systémy pro vyjímání světla. Atop se specializuje na produkty průmyslové automatizace, jako jsou průmyslové ethernetové přepínače, specializova...Podrobnosti
  • LM28-C3S-TI-N LM28-C3S-TI-N Atop Technologies Popis:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
  • LS38-C3S-TI-N LS38-C3S-TI-N Atop Technologies Popis:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
  • LM38-A3S-TI-N LM38-A3S-TI-N Atop Technologies Popis:SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMLE
2,113 related products
FTLF8536P4BCL
FTLF8536P4BCL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: 850NM OXIDE VCSEL, 25GE, 25.78 G
Na skladě: 408 pcs
Stažení: FTLF8536P4BCL.pdf
RFQ
ABCU-5730RZ
ABCU-5730RZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD
Na skladě: 1646 pcs
Stažení: ABCU-5730RZ.pdf
RFQ
TAS-A1EH1-8AQ
TAS-A1EH1-8AQ
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP28, 25GBASE-SR, 100M, 0 70DEG
Na skladě: 598 pcs
Stažení: TAS-A1EH1-8AQ.pdf
RFQ
AFBR-720XPDZ
AFBR-720XPDZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPT XFP 10GB/S 850NM
Na skladě: 822 pcs
Stažení: AFBR-720XPDZ.pdf
RFQ
AFBR-5701LZ
AFBR-5701LZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
Na skladě: 2634 pcs
Stažení: AFBR-5701LZ.pdf
RFQ
FTL4E1QE1C
FTL4E1QE1C
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
Na skladě: 19 pcs
Stažení: FTL4E1QE1C.pdf
RFQ
FCLF8521P2BTL
FCLF8521P2BTL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M
Na skladě: 1390 pcs
Stažení: FCLF8521P2BTL.pdf
RFQ
M-SFP-LX/LC
M-SFP-LX/LC
Výrobci: Belden's Hirschmann
Popis: 1000BASE-LX SINGLE MODE SFP
Na skladě: 269 pcs
Stažení: M-SFP-LX/LC.pdf
RFQ
FTL4C1QE2C
FTL4C1QE2C
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
Na skladě: 99 pcs
Stažení: FTL4C1QE2C.pdf
RFQ
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Na skladě: 1753 pcs
Stažení: HFBR-5963ALZ.pdf
RFQ
TAS-A1EH8-XAQ10
TAS-A1EH8-XAQ10
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP28, 25GBASE-AOC, 10M, 0 70DEG
Na skladě: 414 pcs
Stažení: TAS-A1EH8-XAQ10.pdf
RFQ
LM28-C3S-TI-N
LM28-C3S-TI-N
Výrobci: Atop Technologies
Popis: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
Na skladě: 2678 pcs
Stažení: LM28-C3S-TI-N.pdf
RFQ
FTLX1475D3BNL
FTLX1475D3BNL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Na skladě: 808 pcs
Stažení: FTLX1475D3BNL.pdf
RFQ
FTLX2071D327
FTLX2071D327
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: OPT TXRX 1271/1331NM DFB SFP+ LC
Na skladě: 581 pcs
Stažení: FTLX2071D327.pdf
RFQ
TSD-S2AA1-D11
TSD-S2AA1-D11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 2450 pcs
Stažení: TSD-S2AA1-D11.pdf
RFQ
LS38-C3S-TI-N
LS38-C3S-TI-N
Výrobci: Atop Technologies
Popis: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
Na skladě: 2848 pcs
Stažení: LS38-C3S-TI-N.pdf
RFQ
TSP-S1CK1-Q11
TSP-S1CK1-Q11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
Na skladě: 780 pcs
Stažení: TSP-S1CK1-Q11.pdf
RFQ
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Na skladě: 1542 pcs
Stažení: HFBR-57E5APZ.pdf
RFQ
FTLF8538P4BCL
FTLF8538P4BCL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: 850NM OXIDE VCSEL 25GBE 25.78 G
Na skladě: 285 pcs
Stažení: FTLF8538P4BCL.pdf
RFQ
TSD-S2CH1-C11
TSD-S2CH1-C11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Na skladě: 2551 pcs
Stažení: TSD-S2CH1-C11.pdf
RFQ
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX 650NM
Na skladě: 3643 pcs
Stažení: AFBR-59F3Z.pdf
RFQ
SFP-1GBT-06
SFP-1GBT-06
Výrobci: Bel
Popis: COPPER SFP TXRX 1.25GB/S
Na skladě: 2000 pcs
Stažení: SFP-1GBT-06.pdf
RFQ
AFBR-57R6APZ
AFBR-57R6APZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Na skladě: 2099 pcs
Stažení: AFBR-57R6APZ.pdf
RFQ
TAS-A1NS1-K11
TAS-A1NS1-K11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
Na skladě: 439 pcs
Stažení: TAS-A1NS1-K11.pdf
RFQ
AFCT-5710PZ
AFCT-5710PZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL
Na skladě: 1900 pcs
Stažení: AFCT-5710PZ.pdf
RFQ
OBM-B3BH2-E01
OBM-B3BH2-E01
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE-
Na skladě: 119 pcs
Stažení: OBM-B3BH2-E01.pdf
RFQ
FTL410QD2C
FTL410QD2C
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
Na skladě: 307 pcs
Stažení: FTL410QD2C.pdf
RFQ
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Na skladě: 1920 pcs
Stažení: FTLF1323P1BTR.pdf
RFQ
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Na skladě: 1896 pcs
Stažení: FTLF8519F2GNL.pdf
RFQ
FTL4S1QE1C
FTL4S1QE1C
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
Na skladě: 266 pcs
Stažení: FTL4S1QE1C.pdf
RFQ
FTLF1436P3BCL
FTLF1436P3BCL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: 1310NM DFB, 25.78 GB/S TRANSCEIV
Na skladě: 112 pcs
Stažení: FTLF1436P3BCL.pdf
RFQ
HFBR-53A5VEMZ
HFBR-53A5VEMZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX 1X9 3.3V GBE EXTEND SHIELD
Na skladě: 1808 pcs
Stažení: HFBR-53A5VEMZ.pdf
RFQ
BB-808-38200
BB-808-38200
Výrobci: B+B SmartWorx, Inc.
Popis: FBER OPTIC TXRX OPT SFP LC
Na skladě: 1627 pcs
Stažení: BB-808-38200.pdf
RFQ
FTLF1318P2BTL
FTLF1318P2BTL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM
Na skladě: 1431 pcs
Stažení: FTLF1318P2BTL.pdf
RFQ
AFCT-5179AZ
AFCT-5179AZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX 125MBD DUPLEX BLACK SC 1X9
Na skladě: 1457 pcs
Stažení: AFCT-5179AZ.pdf
RFQ
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9
Na skladě: 2751 pcs
Stažení: AFBR-5803ATQZ.pdf
RFQ
FTLX1612M3BCL
FTLX1612M3BCL
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: 40K XFP OPTICAL TRANSCEIVER
Na skladě: 204 pcs
Stažení: FTLX1612M3BCL.pdf
RFQ
LM38-A3S-TI-N
LM38-A3S-TI-N
Výrobci: Atop Technologies
Popis: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMLE
Na skladě: 2582 pcs
Stažení: LM38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
AFCT-5715PZ
AFCT-5715PZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
Na skladě: 1800 pcs
Stažení: AFCT-5715PZ.pdf
RFQ
AFBR-5922ALZ
AFBR-5922ALZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX MOD OPTICAL SFF
Na skladě: 2195 pcs
Stažení: AFBR-5922ALZ.pdf
RFQ
FTLD10CE1C
FTLD10CE1C
Výrobci: Finisar Corporation
Popis: TXRX OPT CXP 12.5GB/S
Na skladě: 153 pcs
Stažení: FTLD10CE1C.pdf
RFQ
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Na skladě: 2683 pcs
Stažení: AFBR-5803TZ.pdf
RFQ
AFBR-5710APZ
AFBR-5710APZ
Výrobci: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Popis: TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH
Na skladě: 2396 pcs
Stažení: AFBR-5710APZ.pdf
RFQ
AFBR-5805AZ
AFBR-5805AZ
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
Na skladě: 2684 pcs
Stažení: AFBR-5805AZ.pdf
RFQ
TSP-S1CB1-K11
TSP-S1CB1-K11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: SFP, 1000BASE-EX, 40KM, 0 70DEGC
Na skladě: 1025 pcs
Stažení: TSP-S1CB1-K11.pdf
RFQ
TRBUG1CFBC000E2G
TRBUG1CFBC000E2G
Výrobci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Popis: GE SFP BX10-U TX1310/ RX1490
Na skladě: 1091 pcs
Stažení: TRBUG1CFBC000E2G.pdf
RFQ
TQS-Q1LB9-F11
TQS-Q1LB9-F11
Výrobci: Formerica Optoelectronics Inc.
Popis: TXRX QSFP+ 40GBPS 1310NM
Na skladě: 205 pcs
Stažení: TQS-Q1LB9-F11.pdf
RFQ
1061082100
1061082100
Výrobci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Popis: CONN TXRX SMI FOT IEEE 1394 T/H
Na skladě: 2035 pcs
Stažení: 1061082100.pdf
RFQ
2,113 related products