- RF Solutions
- - vývojové nástroje PIC. Řada emulátorů v obvodu ICEPIC snížila náklady na vývoj mikročipu PIC. První ICEPIC byla odeslána v květnu 1995, od té doby jsme odeslali více než 10 000 jednotek, čímž se ICEPIC stal nejoblíbenějším emulátorem světa.
Společnost Microchip Technology se rozhodla distribuovat produkt pro nás a integrovat produkt do vlastního operačního systému MPLAB. Nabízíme také programátory, kompilátory C, základní kompilátory, řadu referenčních knih, výukové programy a projektové desky, které poskytují kompletní zdroj vývojového vybavení pro mikrokontrolér PIC.
Výrobní závod
Máme 10.000 sq.ft. výrobní oblasti s plně automatickým zařízením Mamiya Pick & Place a zařízením Blundell s dvojitou vlnovou cestou. To zajišťuje vysokou úroveň kvality a umožňuje nám poskytnout výrobní zařízení světové úrovně.
Formulář žádosti o nabídku >
Související produkty

- 725-OP
- Výrobci: RF Solutions
- Popis: DIN RAIL TRANSMITTER ENCODER 8 I
- Na skladě: 1123 pcs
- Stažení:
- RFQ

- 725-IP
- Výrobci: RF Solutions
- Popis: DIN RAIL TRANSMITTER ENCODER 8 I
- Na skladě: 1585 pcs
- Stažení:
- RFQ

- ZETA-COD-QSOP
- Výrobci: RF Solutions
- Popis: EASY SPI CODEC FOR ZETA 24QSOP
- Na skladě: 21373 pcs
- Stažení: ZETA-COD-QSOP.pdf
- RFQ

- RFFC5072TR7
- Výrobci: RFMD
- Popis: IC SYNTH VCO 6GHZ MIXER 32-QFN
- Na skladě: 12431 pcs
- Stažení: RFFC5072TR7.pdf
- RFQ

- RF2713TR7
- Výrobci: RFMD
- Popis: IC QUADRATURE MOD/DEMOD 14-SOIC
- Na skladě: 7097 pcs
- Stažení: RF2713TR7.pdf
- RFQ