Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

APEC: SiC výkon a vylepšené nástroje na bázi cloudu

Byly vylepšeny možnosti vyhledávání a je zde nabídka typu karuselu, která umožňuje výběr kompatibilních zařízení a desek, uvedla firma: „Inženýři jsou schopni zúžit životaschopné možnosti řešení komponent a systémů a být přesvědčeni o výkonu systému, než se zaváží a doplňování jejich návrhů. “

Demonstrace na APEC zahrnují karbid křemíku (SiC), 11kW 100kHz, třífázový plnoproudý PFC (korektor faktoru výkonu), který je postaven na modelu NVHL080N120SC1 SiC MOSFET (1,200V,> 30A, ~ 80mΩ, TO247) a NCP51705. poplatek-čerpadlo vytvořit negativní předsudek, aby zahrnovala SiC mosfet turn-off.

OnSemi-eFuseNa Semi eFuse

Na displeji bude také zobrazen eFuse, „inteligentní pasivní senzory“ pro průmyslovou automatizaci, řešení s vysokou hustotou USB-PD (napájení), aktivní zpětný obvod aktivních svorek a výkonové moduly motorických ovladačů.

Na podporu programu Strata bude představen dokument ambiciózně nazvaný „Uspokojení seznamu přání tiskového designéra se všemi správnými nástroji v jediném souboru nástrojů“ (19. března 13:30 hod. Pokoj 303AB).

Další prezentací je: „Výkonnost, spolehlivost a ohleduplnost k výnosu v nejmodernějších technologiích SiC diody a mosfetu při náběhu“ (středa 20. března 2pm, zkontrolujte polohu)