Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

ON přidává k SiC MOSFETům

ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace.

Průmyslový typ NHL080N120SC1 a AEC-Q101 pro automobilový průmysl NVHL080N120SC1 jsou doplněny o  SiC diody a Ovladače SiC, nástroje simulace zařízení, modely SPICE a informace o aplikacích.

ON je 1200 voltů (V), 80 miliohm (mΩ), SiC MOSFETs hace nízký svodový proud, rychlá vnitřní dioda s nízkým zpětným zotavením nabíjení, který dává strmé snížení výkonu a podporuje vyšší frekvenci provozu a větší hustotu výkonu, a nízké Eon a Eoff / fast zapnout a vypnout v kombinaci s nízkým napětím, aby se snížily celkové ztráty výkonu a tím i požadavky na chlazení.


Nízká kapacita zařízení podporuje schopnost přepínat na velmi vysokých frekvencích, což snižuje problémy s EMI; vyšší odolnost, lavinová schopnost a odolnost proti zkratům zvyšuje celkovou odolnost, zvyšuje spolehlivost a delší celkovou životnost.

Další výhodou zařízení SiC MOSFET je zakončovací struktura, která zvyšuje spolehlivost a odolnost a zvyšuje provozní stabilitu.

Model NVHL080N120SC1 byl navržen tak, aby vydržel vysoké rázové proudy a nabízí vysokou lavinovou schopnost a odolnost proti zkratům.

Kvalifikace AEC-Q101 MOSFET a dalších nabízených zařízení SiC zajišťuje, že mohou být plně využity v rostoucím počtu aplikací ve vozidle vznikajících v důsledku zvyšování elektronického obsahu a elektrifikace pohonných jednotek.

Maximální provozní teplota 175 ° C zvyšuje vhodnost pro použití v automobilovém průmyslu, stejně jako pro jiné cílové aplikace, kde vysoká hustota a prostorová omezení zvyšují typické teploty okolí.