P50-040S-TGF
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P50-040S-TGF
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN SOCKET 40POS STR .050" GOLD
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace P50-040S-TGF
Part Number P50-040S-TGF Výrobce 3M
Popis CONN SOCKET 40POS STR .050" GOLD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 4126 pcs Datový list
drát Typ Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Série Pak 50, P50 řádek Rozteč 0.050" (1.27mm)
stoupání 0.050" (1.27mm) Obal Bulk
Ostatní jména 05111165824
Počet řádků 2
Počet poloh 40 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Closed End
upevňovací Type Latch Lock Detailní popis 40 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG