EP5W22RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W22RJ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP5W22RJ
Výrobce / značka: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis produktu RES 22 OHM 5W 5% AXIAL
Datasheety: 1.EP5W22RJ.pdf2.EP5W22RJ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP5W22RJ
Part Number EP5W22RJ Výrobce AMP Connectors / TE Connectivity
Popis RES 22 OHM 5W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 337755 pcs Datový list 1.EP5W22RJ.pdf2.EP5W22RJ.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Série EP, Neohm Režim panel 22 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména 2176045-4
2176045-4-ND
A129423TB
EP5W22RJ-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovost - Detailní popis 22 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound