EP9W100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W100RJ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP9W100RJ
Výrobce / značka: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis produktu RES 100 OHM 9W 5% AXIAL
Datasheety: 1.EP9W100RJ.pdf2.EP9W100RJ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP9W100RJ
Part Number EP9W100RJ Výrobce AMP Connectors / TE Connectivity
Popis RES 100 OHM 9W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 68882 pcs Datový list 1.EP9W100RJ.pdf2.EP9W100RJ.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Série EP, Neohm Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 9W Obal Tape & Box (TB)