ISR3SAD400
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ISR3SAD400
Výrobce / značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
Datasheety: ISR3SAD400.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace ISR3SAD400
Part Number ISR3SAD400 Výrobce APEM Inc.
Popis SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 7404 pcs Datový list ISR3SAD400.pdf
Napìtí - DC 50V Napìtí - AC 32V
Typ Standard styl koncovky Solder Lug
přepínač Funkce Off-Mom Série IS
Panelového výřezu Rozměry Circular - 13.60mm Dia Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Panel Mount, Front
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life 1,000,000 Cycles
Osvětlení napětí (nominální) - Osvětlení Type, Color -
Funkce Epoxy Sealed Terminals elektrická životnost 500,000 Cycles
Detailní popis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Jmenovitá hodnota proudu 400mA (AC), 100mA (DC)