KS900A14
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KS900A14
Výrobce / značka: APEM Inc.
Popis produktu KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL
Datasheety: KS900A14.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace KS900A14
Part Number KS900A14 Výrobce APEM Inc.
Popis KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 17038 pcs Datový list KS900A14.pdf
Typ Smooth Styl Cylindrical with Skirt
Shaft Size 0.250" (6.35mm) Série KS
Ostatní jména KS900A1/4AP
KS900A1/4AP-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Metal Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indikátor Line on Side and Skirt Výška 0.630" (16.00mm)
Funkce 6-32 Set Screw (2) Průměr 0.940" (23.90mm), 1.400" (35.60mm) Skirt