0925R-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0925R-101H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Datasheety: 0925R-101H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0925R-101H
Part Number 0925R-101H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 51423 pcs Datový list 0925R-101H.pdf
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série 0925R
hodnocení - Q @ Freq 54 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 0925R-101H TR 3500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 490MHz
Detailní popis 100nH Shielded Molded Inductor 670mA 100 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 670mA Proud - Saturace 670mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: HARTING
Popis: DIN-SIGNAL 3C030MR-3,0C1-2-CL
Na skladě: 4033 pcs
Stažení:
RFQ
0925R-102H
0925R-102H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Na skladě: 44227 pcs
Stažení: 0925R-102H.pdf
RFQ
0925R-101K
0925R-101K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Stažení: 0925R-101K.pdf
0925R-103H
0925R-103H
Popis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Stažení: 0925R-103H.pdf
0925R-101J
0925R-101J
Stažení: 0925R-101J.pdf
0925R-102K
0925R-102K