103-182KS
API DelevanAPI Delevan
103-182KS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 103-182KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Datasheety: 103-182KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 103-182KS
Part Number 103-182KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 18709 pcs Datový list 103-182KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103-182KS TR
103-182KSTR
103-182KTR
103182KS
DN03182TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.8µH Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvence - Self Resonant 105MHz Detailní popis 1.8µH Unshielded Inductor 325mA 920 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 325mA