103R-150M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 103R-150M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Datasheety: 103R-150M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 103R-150M
Part Number 103R-150M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 26376 pcs Datový list 103R-150M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103R
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103R-150M TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 50MHz indukčnost 15nH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 2.2GHz
Detailní popis 15nH Unshielded Inductor 1.11A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.11A Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
103R-123K
103R-123K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
Na skladě: 26470 pcs
Stažení: 103R-123K.pdf
RFQ
103R-123KS
103R-123KS
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 21624 pcs
Stažení: 103R-123KS.pdf
RFQ
103R-150K
103R-150K
Popis: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD