103R-222F
Přehled produktu
Part Number: 103R-222F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Datasheety: 103R-222F.pdf
  • Zpráva
Specifikace 103R-222F
Part Number 103R-222F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5913 pcs Datový list 103R-222F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103R
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103R-222F TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 85MHz
Detailní popis 2.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 310mA Proud - Saturace -