103R-271J
Přehled produktu
Part Number: 103R-271J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Datasheety: 103R-271J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 103R-271J
Part Number 103R-271J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 18226 pcs Datový list 103R-271J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103R
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103R-271J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 270nH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 375MHz
Detailní popis 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 650mA Proud - Saturace -