103R-822F
Přehled produktu
Part Number: 103R-822F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Datasheety: 103R-822F.pdf
  • Zpráva
Specifikace 103R-822F
Part Number 103R-822F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6522 pcs Datový list 103R-822F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103R
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103R-822F TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 8.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 48MHz
Detailní popis 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 195mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
103R-821H
103R-821H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Na skladě: 13187 pcs
Stažení: 103R-821H.pdf
RFQ
103R-822G
103R-822G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Na skladě: 9304 pcs
Stažení: 103R-822G.pdf
RFQ
103R-822FS
103R-822FS