105R-221GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 105R-221GS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Datasheety: 105R-221GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 105R-221GS
Part Number 105R-221GS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 7520 pcs Datový list 105R-221GS.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 105R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 105R-221GS TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 220nH
Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvence - Self Resonant 360MHz
Detailní popis 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 675mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
105R-221G
105R-221G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Na skladě: 8106 pcs
Stažení: 105R-221G.pdf
RFQ
105R-182K
105R-182K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM