160-101KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160-101KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Datasheety: 160-101KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160-101KS
Part Number 160-101KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 6484 pcs Datový list 160-101KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
stínění Unshielded Série 160
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Bulk Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 160-101KS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 100nH Výška - Sedící (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvence - Self Resonant 600MHz Detailní popis 100nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.295A