160R-270MS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160R-270MS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Datasheety: 160R-270MS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160R-270MS
Part Number 160R-270MS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5227 pcs Datový list 160R-270MS.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
stínění Unshielded Série 160R
hodnocení - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Obal Bulk Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 160R-270MS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100MHz indukčnost 27nH
Výška - Sedící (Max) 0.080" (2.03mm) Frekvence - Self Resonant 900MHz
Detailní popis 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.295A Proud - Saturace -