1641-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1641-101J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1641-101J
Part Number 1641-101J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 98084 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série 1641
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1641-101J TR 2500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 250MHz
Detailní popis 100nH Shielded Molded Inductor 1.83A 25 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.83A Proud - Saturace 1.83A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1640L0
1640L0
Výrobci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Popis: 10G PIN ROSA LC REC STAND TIA
Na skladě: 5260 pcs
Stažení:
RFQ
1641-101K
1641-101K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
Na skladě: 108632 pcs
Stažení:
RFQ
1640SEA
1640SEA
Výrobci: Hammond Manufacturing
Popis: AUDIOPHILE TUBE OUTPUT TRANSFRMR
Na skladě: 657 pcs
Stažení: 1640SEA.pdf
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH