3090-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3090-101H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Datasheety: 3090-101H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3090-101H
Part Number 3090-101H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 15132 pcs Datový list 3090-101H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090
hodnocení - Q @ Freq 32 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090-101H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm) Frekvence - Self Resonant 510MHz
Detailní popis 100nH Unshielded Inductor 970mA 80 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 970mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
3090-101K
3090-101K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM
Na skladě: 31863 pcs
Stažení: 3090-101K.pdf
RFQ
3090-102J
3090-102J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD
Na skladě: 24917 pcs
Stažení: 3090-102J.pdf
RFQ
3090-100M
3090-100M
Popis: FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
Stažení: 3090-100M.pdf
3090-101G
3090-101G
Stažení: 3090-101G.pdf
3090-102F
3090-102F
Stažení: 3090-102F.pdf
3090-102H
3090-102H
Stažení: 3090-102H.pdf
Stažení: 3090-101F.pdf
Stažení: 3090-100J.pdf
Stažení: 3090-100K.pdf
Stažení: 3090-102G.pdf
3090
Výrobci: Adafruit
Popis: 0.8" 8X16 LED MATRIX WITHOUT LED
Stažení: 3090.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%