3094-333GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3094-333GS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 100MA 5 OHM SMD
Datasheety: 3094-333GS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3094-333GS
Part Number 3094-333GS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 100MA 5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 3911 pcs Datový list 3094-333GS.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Unshielded Série 3094
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3094-333GS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 33µH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 14MHz
Detailní popis 33µH Unshielded Inductor 100mA 5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 100mA Proud - Saturace -