4232-391H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4232-391H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Datasheety: 4232-391H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4232-391H
Part Number 4232-391H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 56110 pcs Datový list 4232-391H.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 4232
hodnocení - Q @ Freq 17 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4232-391H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 390nH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 180MHz
Detailní popis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 380mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4232-391G
4232-391G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Na skladě: 38876 pcs
Stažení: 4232-391G.pdf
RFQ
4232-333K
4232-333K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
Na skladě: 73721 pcs
Stažení: 4232-333K.pdf
RFQ
Stažení: 4232-391K.pdf
4232-391J
4232-391J
Stažení: 4232-391J.pdf
Stažení: 4232-333J.pdf
Popis: FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
Stažení: 4232-392G.pdf
4232-391F
4232-391F
Stažení: 4232-391F.pdf
Stažení: 4232-392F.pdf