4232-473H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4232-473H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
Datasheety: 4232-473H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4232-473H
Part Number 4232-473H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 58075 pcs Datový list 4232-473H.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 4232
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4232-473H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 47µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 10MHz
Detailní popis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 11.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11.4 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 135mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4232-472K
4232-472K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM
Na skladě: 89628 pcs
Stažení: 4232-472K.pdf
RFQ
4232-473J
4232-473J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
Na skladě: 114132 pcs
Stažení: 4232-473J.pdf
RFQ
4232-473G
4232-473G
Stažení: 4232-473G.pdf
4232-472H
4232-472H
Stažení: 4232-472H.pdf
4232-561F
4232-561F
Popis: FIXED IND 560NH 338MA 1.06 OHM
Stažení: 4232-561F.pdf
Stažení: 4232-473K.pdf
Stažení: 4232-561H.pdf
Stažení: 4232-473F.pdf
Stažení: 4232-561G.pdf
Stažení: 4232-472J.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%