4302-151J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4302-151J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD
Datasheety: 4302-151J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4302-151J
Part Number 4302-151J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 47623 pcs Datový list 4302-151J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série 4302
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4302-151J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 150nH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 375MHz
Detailní popis 150nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1A Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4302-152F
4302-152F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Na skladě: 17533 pcs
Stažení: 4302-152F.pdf
RFQ
4302-123K
4302-123K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Na skladě: 34462 pcs
Stažení: 4302-123K.pdf
RFQ
4302-151G
4302-151G
Popis: FIXED IND 150NH 1A 150 MOHM SMD
Stažení: 4302-151G.pdf