4379R-101HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4379R-101HS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD
Datasheety: 4379R-101HS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4379R-101HS
Part Number 4379R-101HS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5693 pcs Datový list 4379R-101HS.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Shielded Série 4379R
hodnocení - Q @ Freq 79 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4379R-101HS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 600MHz
Detailní popis 100nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1A Proud - Saturace -