4470R-25F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4470R-25F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH
Datasheety: 4470R-25F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4470R-25F
Part Number 4470R-25F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 14225 pcs Datový list 4470R-25F.pdf
Typ Molded Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
stínění Unshielded Série 4470R
hodnocení - Q @ Freq 100 @ 1.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 4470R-25F TR 800 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 13.6MHz
Detailní popis 100µH Unshielded Molded Inductor 400mA 3.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 400mA Proud - Saturace -