4554-101J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4554-101J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Datasheety: 4554-101J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4554-101J
Part Number 4554-101J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 23505 pcs Datový list 4554-101J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.340" Dia (8.64mm)
stínění Unshielded Série 4554
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 4554-101J 100 BULK Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 796kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm) Frekvence - Self Resonant 3.7MHz
Detailní popis 100µH Unshielded Inductor 910mA 290 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 910mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4554-120K
4554-120K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
Na skladě: 60149 pcs
Stažení: 4554-120K.pdf
RFQ
4554-121J
4554-121J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
Na skladě: 24860 pcs
Stažení: 4554-121J.pdf
RFQ
45539 BK005
45539 BK005
Výrobci: Alpha Wire
Popis: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 100'
Stažení: 45539 BK005.pdf
45539 BK001
45539 BK001
Výrobci: Alpha Wire
Popis: CABLE 9 COND 16AWG BLACK 1000'
Na skladě: 6 pcs
Stažení: 45539 BK001.pdf
Popis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
Na skladě: 4 pcs
Stažení: 45539/12 BK001.pdf
Stažení: 4554-121K.pdf
Popis: CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
Stažení: 45539/12 BK005.pdf
Popis: FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: BLOCK FEED ADJ
Na skladě: 150 pcs
Stažení:
Popis: FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
Stažení: 4554-102J.pdf
Popis: FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%