C0603C-7N50G1T2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C0603C-7N50G1T2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 7.5NH 700MA 140 MOHM
Datasheety: C0603C-7N50G1T2.pdf
Stav RoHs RoHS kompatibilní
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace C0603C-7N50G1T2
Part Number C0603C-7N50G1T2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 7.5NH 700MA 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS RoHS kompatibilní
Dostupné množství 71274 pcs Datový list C0603C-7N50G1T2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
stínění Unshielded Série C0603
Stav RoHS RoHS Compliant hodnocení -
Q @ Freq 28 @ 250MHz Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména C0603C-7N50G1T2 TR 200 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Frekvence indukčnosti - test 250MHz indukčnost 7.5nH
Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm) Frekvence - Self Resonant 4.8GHz
Funkce - Detailní popis 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 140 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA