HF1008R-331F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-331F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-331F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330NH 330MA 1.35 OHM
Datasheety: HF1008R-331F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-331F
Part Number HF1008R-331F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330NH 330MA 1.35 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 16651 pcs Datový list HF1008R-331F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-331F TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 330nH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 500MHz
Detailní popis 330nH Unshielded Inductor 330mA 1.35 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.35 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 330mA Proud - Saturace -