HTPT66R-152K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-152K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HTPT66R-152K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 13.7A 3.6 MOHM
Datasheety: HTPT66R-152K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace HTPT66R-152K
Part Number HTPT66R-152K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.5UH 13.7A 3.6 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15592 pcs Datový list HTPT66R-152K.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
stínění Shielded Série HTPT66R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména HTPT66R-152K BULK 100 Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 1.5µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 1.5µH Shielded Toroidal Inductor 13.7A 3.6 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3.6 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 13.7A Proud - Saturace 13.3A