P160R-681GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P160R-681GS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 1.67A 44 MOHM
Datasheety: P160R-681GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace P160R-681GS
Part Number P160R-681GS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 1.67A 44 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4793 pcs Datový list P160R-681GS.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
stínění Unshielded Série P160R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P160R-681GS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 680nH
Výška - Sedící (Max) 0.100" (2.54mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 680nH Unshielded Inductor 1.67A 44 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.67A Proud - Saturace 1.933A