PD54R-682M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PD54R-682M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.6A 90 MOHM SMD
Datasheety: PD54R-682M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PD54R-682M
Part Number PD54R-682M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.8UH 1.6A 90 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 52148 pcs Datový list PD54R-682M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
stínění Unshielded Série PD54R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména PD54R-682M TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 6.8µH
Výška - Sedící (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.6A Proud - Saturace 1.6A