PD73R-472M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PD73R-472M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 2.1A 60 MOHM SMD
Datasheety: PD73R-472M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PD73R-472M
Part Number PD73R-472M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 2.1A 60 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 52219 pcs Datový list PD73R-472M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
stínění Unshielded Série PD73R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména PD73R-472M TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 4.7µH
Výška - Sedící (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.1A Proud - Saturace 2.1A