PTHF330R-50VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTHF330R-50VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Datasheety: PTHF330R-50VM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTHF330R-50VM
Part Number PTHF330R-50VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6321 pcs Datový list PTHF330R-50VM.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTHFR-VM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTHF330R-50VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Molybdenum Permalloy(MPP) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvence - Self Resonant 800kHz
Detailní popis 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.69A Proud - Saturace 800mA