S1812-331K
API DelevanAPI Delevan
S1812-331K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-331K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330NH 952MA 220 MOHM
Datasheety: S1812-331K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-331K
Part Number S1812-331K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330NH 952MA 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 59734 pcs Datový list S1812-331K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN1106TR
S1812-331K TR 500
S1812-331M
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 330nH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 240MHz Detailní popis 330nH Shielded Inductor 952mA 220 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 952mA