SP1210-682K
API DelevanAPI Delevan
SP1210-682K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SP1210-682K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 576MA 630 MOHM
Datasheety: SP1210-682K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1300 pcs
  • Zpráva
Specifikace SP1210-682K
Part Number SP1210-682K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.8UH 576MA 630 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 67077 pcs Datový list SP1210-682K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série SP1210
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SP1210-682K 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 6.8µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 576mA 630 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 630 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 576mA Proud - Saturace 497mA