SPD62R-124M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-124M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SPD62R-124M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120UH 390MA 1.7 OHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SPD62R-124M
Part Number SPD62R-124M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 120UH 390MA 1.7 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 75542 pcs Datový list
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
stínění Shielded Série SPD62R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SPD62R-124M TR 1500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 120µH
Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 120µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 1.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 390mA Proud - Saturace 390mA