SPD73R-684M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-684M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SPD73R-684M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 310MA 5.73 OHM
Datasheety: SPD73R-684M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SPD73R-684M
Part Number SPD73R-684M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680UH 310MA 5.73 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 49318 pcs Datový list SPD73R-684M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
stínění Shielded Série SPD73R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména SPD73R-684M TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 680µH
Výška - Sedící (Max) 0.154" (3.90mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 310mA 5.73 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.73 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 310mA Proud - Saturace 310mA