SPD74R-224M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-224M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SPD74R-224M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 600MA 1.17 OHM
Datasheety: SPD74R-224M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SPD74R-224M
Part Number SPD74R-224M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220UH 600MA 1.17 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 50936 pcs Datový list SPD74R-224M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)