ATS-21C-25-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-21C-25-C3-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ATS-21C-25-C3-R0
Výrobce / značka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis produktu HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
Datasheety: ATS-21C-25-C3-R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ATS-21C-25-C3-R0
Part Number ATS-21C-25-C3-R0 Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11984 pcs Datový list ATS-21C-25-C3-R0.pdf
Šířka 2.362" (60.00mm) Typ Top Mount
Tepelný odpor @ Natural - Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow 6.32°C/W @ 100 LFM
Tvar Square, Fins Série pushPIN™
Ztráta energie @ Teplota Rise - Chlazená balíček Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) materiál Finish Blue Anodized
Materiál Aluminum Délka 2.362" (60.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška Off báze (výška Fin) 0.984" (25.00mm)