Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

2-1906015-1

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.

Přehled produktu

Part Number: 2-1906015-1
Výrobce / značka: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis produktu CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Datasheety: 2-1906015-1.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 1210 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1210 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
$25.527
Žádost o nabídku
Vyplňte prosím všechna povinná pole s kontaktními informacemi. Klepněte na tlačítko " SUBMIT RFQ ", budeme vás brzy kontaktovat emailem. Nebo nám pošlete e-mail:Info@infinity-electronic.com
  • Cílová cena:
  • Množství:
Celkový:$25.527

Uveďte prosím svou cílovou cenu, pokud jsou větší než zobrazené.

  • Part Number
  • Jméno společnosti
  • kontaktní jméno
  • E-mailem
  • Zpráva

Specifikace 2-1906015-1

Part Number 2-1906015-1 Výrobce Agastat Relays / TE Connectivity
Popis CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1210 pcs Datový list 2-1906015-1.pdf
Typ Multimode, Duplex Série -
Return Loss - hodnocení OFNR
Provozní teplota - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Délka - Celkově 68.9' (21.0m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Bunda (izolace) Materiál - Průchozí útlum 0.53dB
Typ Fiber 50/125 Funkce Riser, Zipcord
Detailní popis Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 68.9' (21.0m) Color - Konektory Beige, Green
Barva - Cable Orange Typ kabelu Twin Zip
Průměr kabelu 0.08" (2.0mm) Poloměr ohybu -
2. Konektor LC Duplex 1. Konektor LC Duplex, Secure

náklad

★ DOPRAVA ZDARMA VE DHL / FEDEX / UPS Pokud objednáte částku nad 1000 USD.
(POUZE pro integrované obvody, obvody, RF / IF a RFID, optoelektronika, snímače, převodníky, transformátory, izolátory, přepínače, relé)

FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
DHL www.DHL.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
UPS www.UPS.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.
TNT www.TNT.com Od 35,00 Kč základní poplatek za dopravu závisí na zóně a zemi.

Dodací lhůta bude potřebovat 2-4 dny do většiny zemí po celém světě prostřednictvím DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy ohledně zásilky. Napište nám email Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ZÁRUKA PO PRONÁJMU

  1. Každému produktu z Infinity-Semiconductor.com byla poskytnuta záruční doba 1 rok. Během tohoto období bychom mohli zajistit bezplatnou technickou údržbu v případě problémů s našimi produkty.
  2. Pokud zjistíte, že naše produkty jsou po jejich obdržení problémy s kvalitou, můžete je otestovat a požádat o bezpodmínečné vrácení peněz, pokud je to možné.
  3. Pokud jsou výrobky vadné nebo nefungují, můžete se k nám vrátit do 1 roku, veškeré náklady na dopravu a celní náklady zboží nese nás.

Související značky

Související produkty

2-1906015-2
2-1906015-2
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1304 pcs
Stažení: 2-1906015-2.pdf
RFQ
2-1906015-7
2-1906015-7
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1270 pcs
Stažení: 2-1906015-7.pdf
RFQ
2-1906014-9
2-1906014-9
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Na skladě: 1255 pcs
Stažení: 2-1906014-9.pdf
RFQ
2-1906014-8
2-1906014-8
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Na skladě: 1255 pcs
Stažení: 2-1906014-8.pdf
RFQ
2-1906015-3
2-1906015-3
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1214 pcs
Stažení: 2-1906015-3.pdf
RFQ
2-1906014-5
2-1906014-5
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Na skladě: 1063 pcs
Stažení: 2-1906014-5.pdf
RFQ
2-1906014-7
2-1906014-7
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Na skladě: 1259 pcs
Stažení: 2-1906014-7.pdf
RFQ
2-1906015-6
2-1906015-6
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1290 pcs
Stažení: 2-1906015-6.pdf
RFQ
2-1906015-5
2-1906015-5
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1187 pcs
Stažení: 2-1906015-5.pdf
RFQ
2-1906015-0
2-1906015-0
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1335 pcs
Stažení: 2-1906015-0.pdf
RFQ
2-1906014-6
2-1906014-6
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL
Na skladě: 1019 pcs
Stažení: 2-1906014-6.pdf
RFQ
2-1906015-4
2-1906015-4
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Na skladě: 1308 pcs
Stažení: 2-1906015-4.pdf
RFQ

Průmyslové zprávy

Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%
K poklesu v roce 2019 došlo v důsledku zpomalení v sektoru paměti, což znamená konec třílet...
Power Stamp Alliance snižuje potřebu hostitelského CPU pro monitorování PSU a přidává referenční design
Aliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex a STMicroelectronics) vytvořila s...
APEC: SiC výkon a vylepšené nástroje na bázi cloudu
Byly vylepšeny možnosti vyhledávání a je zde nabídka typu karuselu, která umožňuje výběr ...
Dengrove dodává od Recomu úsporné DC / DC měniče
Jsou určeny pro aplikace, které vyžadují vysokou hustotu výkonu a vysokou účinnost a mají v...
První armádně kvalifikovaný Arm procesor pro hi-rel aplikace
LS1046A je součástí 64bitového portfolia Arm Layerscape společnosti NXP, s quad-core Arm Cortex...