SWS-2.50-167
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.50-167 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SWS-2.50-167
Výrobce / značka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Popis produktu FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM
Datasheety: SWS-2.50-167.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
110 pcs
  • Zpráva
Specifikace SWS-2.50-167
Part Number SWS-2.50-167 Výrobce AlfaMag Electronics (AMGIS)
Popis FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 13914 pcs Datový list SWS-2.50-167.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) stínění Unshielded
Série SW hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Ostatní jména SWS2.50167
TE2073TR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Materiál - jádro Iron Powder
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 10kHz
indukčnost 167µH Výška - Sedící (Max) 0.506" (12.85mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 167µH Unshielded Toroidal Inductor 2.5A 140 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 2.5A