561R10TCCQ18BA
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 561R10TCCQ18BA
Výrobce / značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL
Datasheety: 561R10TCCQ18BA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 561R10TCCQ18BA
Part Number 561R10TCCQ18BA Výrobce Angstrohm / Vishay
Popis CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 358350 pcs Datový list 561R10TCCQ18BA.pdf
Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV) Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.291" Dia (7.40mm) Série Cera-Mite 561R
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Rozestup vývodù 0.252" (6.40mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.417" (10.58mm)
Funkce Low Dissipation Factor Poruchovost -
Detailní popis 18pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapacitní 18pF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
561R10TCCQ15BA
561R10TCCQ15BA
Výrobci: Vishay BC Components
Popis: CAP CER 15PF 1KV NP0 RADIAL
Na skladě: 233883 pcs
Stažení: 561R10TCCQ15BA.pdf
RFQ
561R10TCCQ15
561R10TCCQ15
Výrobci: Angstrohm / Vishay
Na skladě: 305007 pcs
Stažení: 561R10TCCQ15.pdf
RFQ
561R10TCCQ18
561R10TCCQ18
Výrobci: Angstrohm / Vishay
Popis: CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL