MAL212313102E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212313102E3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAL212313102E3
Výrobce / značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL
Datasheety: MAL212313102E3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MAL212313102E3
Part Number MAL212313102E3 Výrobce Vishay BC Components
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6737 pcs Datový list MAL212313102E3.pdf
Tolerance 1000µF Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Série SAL-A 123
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current - Polarizace Axial, Can
Pitch - Konektor 6.3V Paket / krabice -
Ostatní jména 2281 123 13102 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet kondenzátorů 940mA Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MAL212313102E3
Životnost @ Temp. 190 mOhm Impedance 200 mOhm
Výška - Sedící (Max) - Rozšířený popis 1000µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 190 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL
Aplikace 20000 Hrs @ 125°C
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MAL212310689E3
MAL212310689E3
Výrobci: Vishay BC Components
Popis: CAP ALUM 68UF 20% 35V AXIAL