GPC225-5G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GPC225-5G
Výrobce / značka: Ault / SL Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 225W
Datasheety: GPC225-5G.pdf
  • Zpráva
Specifikace GPC225-5G
Part Number GPC225-5G Výrobce Ault / SL Power
Popis AC/DC CONVERTER 5V 225W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3095 pcs Datový list GPC225-5G.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Série GPC225
Příkon (W) 225W (250W Forced Air) Provozní teplota 0°C ~ 50°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Účinnost 70%
Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 34A 85 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 34A